<< Lot 170 - CALIGOLA ...   Lot 172 - CLAUDIO ... >>

Lot 171 - Numismatic Auction 66

250,00 EUR
250,00 EUR

CLAUDIO (41-54) Asse. D/ Testa nuda R/ La Costanza con lancia. Coh. 14 RIC 111 Ae g 10,91 BB÷SPL