<< Lot 731 - SAVOIA ...   Lot 733 - SAVOIA ... >>

Lot 732 - Numismatic Auction 70

300,00 EUR
530,00 EUR

SAVOIA VITTORIO EMANUELE I (1802-1821) 5 Lire 1818 Torino. MIR 1030c Pag. 12 Ag g 24,95 Rara • Patinata BB+

Grading/Status: BB+

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET