<< Lot 738 - SAVOIA CARLO ...   Lot 740 - SAVOIA CARLO ... >>

Lot 739 - Numismatic Auction 70

800,00 EUR
0,00 EUR

SAVOIA CARLO FELICE (1821-1831) 40 Lire 1822 Torino. MIR 1033a Pag. 39 Au g 12,88 Molto rara BB/q.SPL

Grading/Status: BB/q.SPL

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET