<< Lot 739 - SAVOIA CARLO ...   Lot 741 - SAVOIA CARLO ... >>

Lot 740 - Numismatic Auction 70

700,00 EUR
0,00 EUR

SAVOIA CARLO FELICE (1821-1831) 20 Lire 1822 Torino. MIR 1034b Pag. 46 Varesi 10 Au Molto rara BB/q.SPL

Grading/Status: BB/q.SPL

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET