<< Lot 813 - SAVOIA ...   Lot 815 - SAVOIA ... >>

Lot 814 - Numismatic Auction 70

1.000,00 EUR
1.000,00 EUR

SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 20 Lire 1912 Roma "aratrice". Pag. 667 MIR 1126b Au g 6,45 Rara SPL-FDC

Grading/Status: SPL-FDC

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET