<< Lot 817 - SAVOIA ...   Lot 819 - SAVOIA ... >>

Lot 818 - Numismatic Auction 70

350,00 EUR
560,00 EUR
8

SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 20 Lire 1928 VI Roma "littore". Pag. 673 MIR 1128c Ag • Gradevole patina FDC

Grading/Status: FDC

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET