<< Lot 827 - SAVOIA ...   Lot 829 - SAVOIA ... >>

Lot 828 - Numismatic Auction 70

60,00 EUR
180,00 EUR
6

SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) Lira 1901 Roma. Pag. 763 MIR 1145a Ag g 5,00 • Bella patina SPL

Grading/Status: SPL

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET