<< Lot 204 - - VITTORIO ...   Lot 206 - - CARLO ... >>

Lot 205 - Numismatic Auction 72

1.500,00 EUR
1.500,00 EUR

- VITTORIO AMEDEO II (1713-1718) 2 Lire o 40 Soldi 1717, Torino. MIR 884 Ag g 12,14 BB/q.SPL

Numismatic Auction 72

23 04 2018 17:00 CEST

24 04 2018 14:30 CEST