<< Lot 609 - - 5 monete di ...   Lot 611 - - Vittorio ... >>

Lot 610 - Numismatic Auction 72

150,00 EUR
0,00 EUR

- Vittorio Emanuele II Re Eletto: 5 Cent. 1859 q.FDC - 2 Cent. 1859 SPL - 1 Cent. 1859 SPL. Cu (3 es.) -

Numismatic Auction 72

23 04 2018 17:00 CEST

24 04 2018 14:30 CEST