<< Lot 733 - AUSTRIA ...   Lot 735 - AUSTRIA ... >>

Lot 734 - Numismatic Auction 73

100,00 EUR
140,00 EUR

AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE (1848-1916) 2 Gulden 1886. Kr. 2233 Dav. 27 Ag g 24,63 SPL÷FDC

Numismatic Auction 73