<< Lot 18 - PLAETORIA - M. ...   Lot 20 - PORCIA - M. ... >>

Lot 19 - Numismatic Auction 74

350,00 EUR
380,00 EUR

POMPONIA - Q. Pomponius Musa (66 a.C.) Denario. B. 22 Syd. 823 Cr. 410/8 A.V. 505 Ag g 3,76 Non comune q.SPL/BB+

Numismatic Auction 74

SESSION 1 (Lots 1-289)

SESSION 2 (Lots 290-1048)