<< Lot 19 - POMPONIA - Q. ...   Lot 21 - SERVILIA - C. ... >>

Lot 20 - Numismatic Auction 74

120,00 EUR
120,00 EUR

PORCIA - M. Porcius Cato (89 a.C.) Quinario. B. 7 Syd. 597 Cr. 33/2 A.V. 513 Ag g 2,03 • Patina nera q.SPL/SPL

Numismatic Auction 74

SESSION 1 (Lots 1-289)

SESSION 2 (Lots 290-1048)