<< Lot 679 - CARLO FELICE ...   Lot 681 - CARLO FELICE ... >>

Lot 680 - Numismatic Auction 74

900,00 EUR
900,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) 80 Lire 1827 Genova. MIR 1032g Pag. 29 Au g 25,76 BB÷SPL

Numismatic Auction 74

SESSION 1 (Lots 1-289)

SESSION 2 (Lots 290-1048)