Lot 2 - CASALE - ... >>

Lot 1 - Numismatic Auction 77

150,00 EUR
150,00 EUR

BOLOGNA - II REPUBBLICA ROMANA (1848-1849) 3 Baiocchi 1849. Pag. 260 Cu g 23,94 SPL÷FDC