<< Lot 1 - BELGIOIOSO ...   Lot 3 - BENEVENTO ... >>

Lot 2 - Numismatic Auction 78

1.000,00 EUR
1.200,00 EUR

BELGIOIOSO ANTONIO DA BARBIANO (1769) Scudo 1769 MIR 14 CNI 2 Ag g 28,00 • Ex Varesi, asta 14 del 1991, lotto 278 BB/SPL