<< Lot 490 - VITTORIO ...   Lot 492 - VITTORIO ... >>

Lot 491 - Numismatic Auction 78

300,00 EUR
320,00 EUR

UMBERTO I (1878-1900) 20 Lire 1897 Roma Varesi 132 Au g 6,43 SPL÷FDC