<< Lot 497 - GOVERNO ...   Lot 499 - PIO IX ... >>

Lot 498 - Numismatic Auction 78

1.000,00 EUR
2.000,00 EUR
11

MARIA LUIGIA (1814-1847) 20 Lire 1815 Milano Varesi 169 Au g 6,44 BB/SPL