<< Lot 555 - CILE CARLO IV ...   Lot 559 - CINA - Yunnan ... >>

Lot 558 - Numismatic Auction 78

1.000,00 EUR
8.000,00 EUR
19

CINA - Pei Yang Dollaro A. 24 (1898) L&M 449 Ag g 26,96 BB/SPL