<< Lot 565 - FRANCIA LUIGI ...   Lot 567 - FRANCIA LUIGI ... >>

Lot 566 - Numismatic Auction 78

1.400,00 EUR
3.000,00 EUR
6

FRANCIA LUIGI XIV (1643-1715) Scudo alle 8 elle 1704 Rennes Gad. 224 Ag g 27,33 SPL÷FDC