<< Lot 578 - FRANCIA LUIGI ...   Lot 580 - FRANCIA LUIGI ... >>

Lot 579 - Numismatic Auction 78

500,00 EUR
800,00 EUR
7

FRANCIA LUIGI XVI (1774-1792) Scudo 1784 Limoges Kr. 564.7 Gad. 356 Ag g 29,30 SPL÷FDC