<< Lot 584 - FRANCIA LUIGI ...   Lot 586 - FRANCIA LUIGI ... >>

Lot 585 - Numismatic Auction 78

400,00 EUR
400,00 EUR

FRANCIA LUIGI XVI (1774-1792) Scudo 1789 Parigi Gad. 356 Ag g 29,20 SPL/q.FDC