<< Lot 44 - CIPIA - M. ...   Lot 46 - EGNATIA - Cn. ... >>

Lot 45 - Numismatic Auction 63

200,00 EUR

CREPUSIA - Pub. Crepusius (82 a.C.) Denario. B. 1 Syd. 738 Cr. 361/1 A.V. 256 Ag g 3,44 • Ottima centratura e bella patina

Grading/Status: SPL

Numismatic Auction 63

25 11 2013 16:00 CET

26 11 2013 09:00 CET