• Asta E-Live 8

Asta E-Live 8

Asta E-Live 8

Lotto 693

PIO XII (1939-1958) A. XV Ag mm 44 • Lievi hairlines q.FDC

Base d'asta:

Lotto 694

PIO XII (1939-1958) A. XVI Ag mm 44 • Lievi hairlines q.FDC

Base d'asta:

Lotto 695

PIO XII (1939-1958) A. XVII Ag mm 44 • Lievi hairlines q.FDC

Base d'asta:

Lotto 696

PIO XII (1939-1958) A. XVIII Ag mm 44 • Lievi hairlines q.FDC

Base d'asta:

Lotto 697

PIO XII (1939-1958) A. XIX Ag mm 44 • Lievi hairlines q.FDC

Base d'asta:

Lotto 698

PIO XII (1939-1958) A. XX Ag mm 44 • Lievi hairlines q.FDC

Base d'asta:

Lotto 699

PIO XII (1939-1958) A. XI Ag mm 44 SPL÷FDC

Base d'asta:

Asta E-Live 8

Asta: Asta E-Live 8

22 01 2023 17:00 CET

22 01 2023 17:00 CET