1822

Lotto 584

Asta: Asta E-Live «Napoleone» - 1822

1822 - Al pittore Loius David Br. 1864 BIS Opus Galle mm 57 Æ BB+

Base d'asta:

Lotto 1525

Asta: Asta E-Live «Napoleone» - Parte II - 1822

1822 - Al Maresciallo Massena Br. 1862 Opus Gatteaux mm 41 Æ FDC

Base d'asta: