Luigini - Asta Numismatica 80

Lotto 932

Luigini

MONACO Luigino 1665 C.L. 268a Ag g 2,24 mm 21 BB

Base d'asta:

Lotto 933

Luigini

DOMBES Luigino 1664 C.L. 043 Ag g 2,20 mm 21 SPL

Base d'asta:

Lotto 934

Luigini

DOMBES Luigino 1665 C.L. 045 Ag g 2,26 mm 21 BB/SPL

Base d'asta:

Lotto 935

Luigini

FOSDINOVO Luigino 1666 C.L. 066 Ag g 1,88 mm 21 BB+

Base d'asta:

Lotto 936

Luigini

TASSAROLO Luigino 1666 C.L. 367 Ag g 2,00 mm 21 BB

Base d'asta:

Lotto 937

Luigini

TASSAROLO Luigino 1666 C.L. 368 Ag g 2,10 mm 21 BB

Base d'asta:

Lotto 938

Luigini

DOMBES Luigino 1666 C.L. 043 Ag g 2,27 mm 21 MB/BB

Base d'asta:

Lotto 939

Luigini

TORRIGLIA Luigino 1665 C.L. 383 Ag g 1,98 mm 21 BB

Base d'asta:

Lotto 940

Luigini

TASSAROLO Luigino 1665 C.L. 362 Ag g 2,07 mm 21 MB

Base d'asta:

Lotto 941

Luigini

TORRIGLIA Luigino 1668 C.L. 389a Ag g 1,84 mm 21 MB/BB

Base d'asta: