<< Lotto 902 - ALBANIA ZOG I ...   Lotto 904 - ARGENTINA ... >>

Lotto 903 - Asta Numismatica 74

Base d'asta:
2.500,00 EUR
Aggiudicazione:
2.900,00 EUR

ALBANIA ZOG I, Re (1928-1938) 100 Franga 1938 "27 IV" Fb. 13 Au g 32,25 Molto rara SPL÷FDC

Stato lotto: