<< Lotto 3 - ASTI - LUIGI ...   Lotto 5 - BENEVENTO - ... >>

Lotto 4 - Asta Numismatica 76

Base d'asta:
600,00 EUR
1.000,00 EUR
6

BELGIOIOSO - ANTONIO DA BARBIANO, Principe (1769-1779) Scudo 1769. CNI 2 MIR 14 Ag g 27,95 Molto rara • Bella patina BB

Stato lotto:

04 05 2020 17:00 CET

05 05 2020 11:00 CET