<< Lotto 602 - " SAVOIA ...   Lotto 604 - " SAVOIA ... >>

Lotto 603 - Asta Numismatica 76

Base d'asta:
1.000,00 EUR
1.300,00 EUR
4

" SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 20 Lire 1905 Roma ""aquila araldica"". Varesi 136 Au Rara SPL÷FDC "

Stato lotto:

04 05 2020 17:00 CET

05 05 2020 11:00 CET