<< Lotto 198 - NAPOLEONE I, ...   Lotto 200 - NAPOLEONE I, ... >>

Lotto 199 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
350,00 EUR
0,00 EUR

NAPOLEONE I, Imperatore (1804-1814) 20 Lire 1809 Milano. Pag. 19 Au g 6,44 BB/q.SPL

350,00 EUR