<< Lotto 223 - CARLO FELICE ...   Lotto 225 - CARLO FELICE ... >>

Lotto 224 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
250,00 EUR
290,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) 20 Lire 1827 Torino. MIR 1034j Pag. 54 Varesi 18 Au g 6,42 BB/q.SPL

300,00 EUR