<< Lotto 226 - CARLO FELICE ...   Lotto 228 - CARLO FELICE ... >>

Lotto 227 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
500,00 EUR
0,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) Lira 1827 Genova. MIR 1037h Pag. 101 Ag g 5,00 SPL÷FDC

500,00 EUR