<< Lotto 254 - UMBERTO I ...   Lotto 256 - UMBERTO I ... >>

Lotto 255 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
1.000,00 EUR
0,00 EUR

UMBERTO I (1878-1900) 5 Lire 1878 Roma. Pag. 589 MIR 1099a Ag g 24,99 Rara BB÷SPL

1.000,00 EUR