<< Lotto 712 - LIECHTENSTEIN ...   Lotto 714 - PORTOGALLO - ... >>

Lotto 713 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
50,00 EUR

MONTENEGRO - NICOLA I (1860-1918) 1 Perpera 1914. Ag • Ex NGC MS63 SPL÷FDC

Stato lotto: