<< Lotto 714 - PORTOGALLO - ...   Lotto 716 - ROMANIA - ... >>

Lotto 715 - Asta Numismatica 77

Base d'asta:
50,00 EUR

ROMANIA - CAROL I (1866-1914) Leu 1906. Ag • Ex NGC MS63 SPL÷FDC

Stato lotto: