<< Lotto 754 - AUSTRIA - ...   Lotto 756 - AUSTRIA - ... >>

Lotto 755 - Asta Numismatica 77 - E-Live

Base d'asta:
50,00 EUR

AUSTRIA - FRANCESCO I (1792-1835) 20 Kreuzer 1830 A. Kr. 2145 Mi SPL/FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 77 - E-Live

Asta: Asta Numismatica 77 - E-Live

24 01 2021 12:00 CET

24 01 2021 12:00 CET