<< Lotto 402 - CARLO FELICE ...   Lotto 404 - CARLO FELICE ... >>

Lotto 403 - Asta Numismatica 78

Base d'asta:
250,00 EUR
250,00 EUR

CARLO FELICE (1821-1831) 5 Cent, 3 Cent e 1 Cent 1826 Torino Pagani 127/130/132 Cu SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 78