<< Lotto 404 - CARLO FELICE ...   Lotto 406 - CARLO FELICE ... >>

Lotto 405 - Asta Numismatica 78

Base d'asta:
300,00 EUR
850,00 EUR
12

CARLO FELICE (1821-1831) 1 Lira 1827 Genova Pagani 101 Ag g 4,99 • Bella patina q.FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 78