<< Lotto 500 - PIO IX ...   Lotto 502 - GIOACCHINO ... >>

Lotto 501 - Asta Numismatica 78

Base d'asta:
300,00 EUR
400,00 EUR
6

PIO IX (1846-1878) 20 Lire "busto grande" 1868 XXIII Roma Varesi 178 Au g 6,44 SPL/q.FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 78