<< Lotto 695 - BRASILE JOAO ...   Lotto 697 - BRASILE JOAO ... >>

Lotto 696 - Asta Numismatica 78 - Online

Base d'asta:
230,00 EUR
240,00 EUR

BRASILE JOAO VI (1816-1822) 960 Reis 1818 Rio de Janeiro Kr. 326.1 Gomes 29.21 Ag g 27,06 • Bella patina SPL÷FDC

Stato lotto:

Asta Numismatica 78 - Online

Asta: Asta Numismatica 78 - Online

01 10 2021 14:00 CEST

01 10 2021 14:00 CEST