<< Lotto 6 - AQUILA (L') - ...   Lotto 8 - AQUILEIA - ... >>

Lotto 7 - Asta Numismatica 79

Base d'asta:
150,00 EUR
280,00 EUR
6

AQUILEIA - ULRICO II (1161-1182) Denaro MIR 3 Ag g 1,09 mm 22 BB÷SPL

Stato lotto: