<< Lotto 44 - CIPIA - M. ...   Lotto 46 - EGNATIA - Cn. ... >>

Lotto 45 - Asta Numismatica 63

Base d'asta:
200,00 EUR

CREPUSIA - Pub. Crepusius (82 a.C.) Denario. B. 1 Syd. 738 Cr. 361/1 A.V. 256 Ag g 3,44 • Ottima centratura e bella patina

Grading/Stato: SPL

Stato lotto: