<< Lot 629 - PIO IX ...   Lot 631 - PIO IX ... >>

Lot 630 - Numismatic Auction 66

550,00 EUR
0,00 EUR

PIO IX (1846-1878) 20 Lire 1866 XX, Roma, T/ rigato. Pag. 528 Au Rarissima BB/q.SPL