<< Lot 32 - CASSIA - ...   Lot 34 - CIPIA - M. ... >>

Lot 33 - Numismatic Auction 70

120,00 EUR
120,00 EUR

CASSIA - L. Cassius Longinus (63 a.C.) Denario. B. 10 Syd. 935 Cr. 413/1 A.V. 181 Ag g 3,93 • Gradevole patina BB+ CASSIA - L. Cassius Longinus (63 a.C.) Denario. B. 10 Syd. 935 Cr. 413/1 A.V. 181 Ag g 3,93 • Gradevole patina BB+

Grading/Status: BB+

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET