<< Lot 737 - SAVOIA ...   Lot 739 - SAVOIA CARLO ... >>

Lot 738 - Numismatic Auction 70

1.000,00 EUR
1.200,00 EUR

SAVOIA CARLO FELICE (1821-1831) 80 Lire 1830 Genova. MIR 1032m Pag. 35 Au g 25,76 BB-SPL

Grading/Status: BB-SPL

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET