<< Lot 812 - SAVOIA ...   Lot 814 - SAVOIA ... >>

Lot 813 - Numismatic Auction 70

1.200,00 EUR
1.200,00 EUR

SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 20 Lire 1905 Roma "aquiletta". Pag. 664 MIR 1125d Au g 6,43 Rara • Minuscolo colpetto al bordo SPL-FDC

Grading/Status: SPL-FDC

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET