<< Lot 825 - SAVOIA ...   Lot 827 - SAVOIA ... >>

Lot 826 - Numismatic Auction 70

130,00 EUR
130,00 EUR

SAVOIA VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 2 Lire 1905 Roma. Pag. 729 MIR 1139e Ag g 9,98 • Bella patina; colpetto al bordo SPL

Grading/Status: SPL

Numismatic Auction 70

18 04 2017 17:00 CET

Room auction - Starts
19 04 2017 11:30 CET