<< Lot 16 - MANLIA - L. ...   Lot 18 - PLAETORIA - M. ... >>

Lot 17 - Numismatic Auction 74

100,00 EUR
110,00 EUR

MINUCIA - Q. Minucius Thermus M.f. (103 a.C.) Denario. B. 19 Syd. 592 Cr. 319/1 A.V. 419 Ag g 3,94 q.SPL/BB

Numismatic Auction 74

SESSION 1 (Lots 1-289)

SESSION 2 (Lots 290-1048)