<< Lot 924 - CUBA 4 ...   Lot 926 - EGITTO ABDUL ... >>

Lot 925 - Numismatic Auction 74

250,00 EUR
280,00 EUR

CUBA 5 Pesos 1916. Fb. 4 Au g 8,37 BB/SPL

Numismatic Auction 74

SESSION 1 (Lots 1-289)

SESSION 2 (Lots 290-1048)