<< Lot 567 - FRANCIA LUIGI ...   Lot 569 - FRANCIA LUIGI ... >>

Lot 568 - Numismatic Auction 78

900,00 EUR
2.500,00 EUR
9

FRANCIA LUIGI XIV (1643-1715) Scudo alle 8 elle 1708 Rennes Gad. 224 Ag g 27,52 SPL÷FDC