<< Lot 596 - FRANCIA LUIGI ...   Lot 598 - FRANCIA LUIGI ... >>

Lot 597 - Numismatic Auction 78

200,00 EUR
650,00 EUR
15

FRANCIA LUIGI XVIII (1815-1824) 5 Franchi 1823 Parigi Gad. 614 Ag g 25,00 SPL/q.FDC